עיצוב שולחן

עיצוב שולחן במסיבלנד

עיצוב שולחן לכל אירוע וחגיגה

בשנים האחרונות, המודעות לחשיבות של עיצוב שולחנות ולתרומה של העיצוב לאירוע ולאווירה, עלתה בצורה משמעותית.
כחלק מכך, אנשים אשר מבקשים לעצב שולחן לכל אירוע: יום הולדת, חג, שבת וכדומה, משקיעים בתכנון העיצוב ותרים אחרי אלמנטים מיוחדים ומגוונים אשר יסייעו להם להשיג את המטרה וליצור את השולחן המושלם.
ב"מסיבלנד" מציעים עבורכם מגוון רחב של אביזרים לעיצוב השולחנות המושלמים ובין היתר: כלים חד פעמיים מעוצבים ו/או ממותגים, קישוטים לשולחנות, מפות, מפיות ועוד..

עיצוב שולחן לפי צבע

אייקון של עיצוב שולחן כחולאייקון של עיצוב שולחן ירוקאייקון של עיצוב שולחן ורוד בהיראייקון של עיצוב שולחן ורוד פוקסיהאייקון של עיצוב שולחן כסףאייקון של עיצוב שולחן זהבאייקון של עיצוב שולחן רוז גולדאייקון של עיצוב שולחן שחור לבןאייקון של עיצוב שולחן אדוםאייקון של עיצוב שולחן כחול לבןעיצוב שולחן לבןעיצוב שולחן צהוב

עיצוב שולחן לפי אירוע

אייקון של עיצוב שולחן למסיבת רווקותאייקון של עיצוב שולחן ליום הולדת שנהאייקון של עיצוב שולחן ליום הולדתאייקון של עיצוב שולחן למקווה

אביזרים משלימים לעיצוב שולחן

אייקון של עיצוב שולחן עם כלי הגשה מיוחדיםאייקון של עיצוב שולחן עם טופרים לעוגהאייקון של עיצוב שולחן עם מנורות לדאייקון של עיצוב שולחן אייקון של עיצוב שולחן נרות וזיקוקיםאייקון של עיצוב שולחן מעמד אייקון של עיצוב שולחן עם קופסאות פופקורןאייקון של כלים למילוי מתוקיםאייקון של עיצוב שולחן אקולוגי

עיצוב שולחן לפי קונספט

אייקון של עיצוב שולחן אננסאייקון של עיצוב שולחן קקטוסאייקון של עיצוב שולחן פלמינגואייקון של עיצוב שולחן חד קרןאייקון של עיצוב שולחן בת היםאייקון של עיצוב שולחן כוח פי ג'ייאייקון של עיצוב שולחן סמי הכבאיאייקון של עיצוב שולחן חיותאייקון של עיצוב שולחן דינוזאוריםאייקון של עיצוב שולחן כדורגלאייקון של עיצוב שולחן ספיידרמןאייקון של עיצוב שולחן נסיכות

רעיונות לעיצוב שולחנות

אם גם אתם מעוניינים לעצב שולחנות בצורה ייחודית ומרשימה, להלן מספר רעיונות שתוכלו ליישם על מנת לקבל את התוצאה המבוקשת:

  • עיצוב לפי קונספט/ מיתוג – כיום, רבים ממסיבות ימי ההולדת ובעיקר של הילדים הצעירים, מתבססות על קונספט או מיתוג מסוים: חדי קרן, סמי הכבאי, כוכבי כדורגל, נסיכות וכדומה. אם גם אתם בחרתם באחד מאותם קונספטים למסיבה אותה אתם מארגנים, תוכלו לעצב את השולחן בהתאם לקונספט – בחירת מפה, מפיות וכלים ממותגים וכדומה.
  • עיצוב שולחן לפי צבע – בחירה בצבע מסוים והקפדה על עיצוב השולחן בהתאם לאותו הצבע, יכולה ליצור בסופו של דבר תוצאה הרמונית ומרשימה.
  • עיצוב שולחן שבת – שולחן שבת אמור להיות מעוצב בצורה חגיגית ומעודנת, כאשר ברוב המקרים הצבע הלבן יככב בעיצוב שולחנות השבת, במקרים רבים עם שילוב של אלמנטים בצבע כסף או זהב.
  • עיצוב שולחנות לחג – עיצוב שולחן חג מאפשר להוציא אל הפועל מגוון רחב של רעיונות מקוריים ומיוחדים לדוגמא, שולחן לפסח עם עיצוב שולחן בצורה המזכירה את חציית ים סוף וכדומה. קיימת אפשרות למצוא מגוון רחב של אלמנטים מרשימים ומיוחדים אשר בכוחם לשדרג את עיצוב שולחן החג, לדוגמא, קישוט של רימון לשולחן ראש השנה וכדומה.

מקבלים את ההחלטות הנכונות

לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים, אם אתם מעוניינים לעצב שולחן מרשים ומתאים "מסיבלנד" תהווה עבורכם את הכתובת הנכונה למטרה.  אם אתם מתלבטים לגבי הדרך בה תעצבו את השולחן או מתלבטים לגבי מיתוג או קונספט, הצוות של "מסיבלנד" ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בנושא זה, כך שבסופו של תהליך תוכלו ליהנות מהתוצאה המושלמת.

0
פתח צ'ט
1
צריכים עזרה בהזמנה ?
ברוכים הבאים לצ'ט של מסיבלנד.מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור.